Časopis dTest

Do červnového vydání dTestu jsme tradičně připravili jeden test potravin a čtyři testy spotřebního zboží. Najdete v něm výsledky testu čerstvých vajíček, dále testy nejnovějších modelů dětských autosedaček a sportovních kamer. Z domácích spotřebičů jsme se podívali na myčky nádobí a podlahové i tyčové vysavače.

Rubriku právo jsme vzhledem k blížícím se prázdninám zaměřili na téma cestovních kanceláří a agentur. Pouze s jednou z nich uzavíráte samotnou cestovní smlouvu, zatímco druhá vám zájezd jen zprostředkuje. Jak se říká, neznalost neomlouvá, proto doporučujeme číst pečlivě. Podobnému tématu jsme se věnovali také v rubrice Finance, kde najdete informace o cestovním pojištění včetně přehledné tabulky se srovnáním produktů od 15 pojišťoven.

Kvalita potravin je v Česku stále populárnějším tématem, a tak jsme pro zajímavost připravili článek z historie falšování potravin. Dozvíte se například, že smetanu nepoctivé mlékařky zahušťovaly škrobem, sodou nebo boraxem.

Červnové vydání dTestu vychází 6. června 2013.

Jednotlivá vydání si mohou prohlížet pouze přihlášení uživatelé. Pokud nepatříte mezi předplatitele, a nemáte tedy přihlašovací údaje pro přístup na naše stránky, pořiďte si předplatné, ke kterému je dostanete. Měsíční předplatné můžete získat již za 129 Kč.

Objednat předplatné

Přihlásit