Časopis dTest

V květnovém vydání dTestu najdete test piv, ve kterém jsme se zaměřili na obsah mykotoxinů v této oblíbené tekutině, dále testy zámků na jízdní kolo, kombinovaných dětských kočárků, kuchyňských robotů a kotoučových pil, lidově řečeno maflíků.

V rubrice Právo rozebíráme problematiku franšízinku, oblíbeného způsobu obchodování v nejrůznějších odvětvích. Jde o vztah mezi známou nebo zavedenou obchodní firmou a zájemcem o licenci na provozování její obchodní značky (typickým příkladem jsou řetězce rychlého občerstvení). Držitel licence dostane restauraci "na klíč" a potom platí firmě poplatek za poskytnutí konceptu (know-how).

Pokud právě řešíte životní pojistku, jistě vám přijdou vhod informace zpracované do přehledného článku v rubrice finance. Najdete tu srovnání dvou produktů a další rady pro správné nastavení pojistky. Květnové číslo přináší také závěrečný díl seriálu Ze světa vitamínů a minerálií, který se podrobně věnuje kyselině listové.

Jednotlivá vydání si mohou prohlížet pouze přihlášení uživatelé. Pokud nepatříte mezi předplatitele, a nemáte tedy přihlašovací údaje pro přístup na naše stránky, pořiďte si předplatné, ke kterému je dostanete. Měsíční předplatné můžete získat již za 129 Kč.

Objednat předplatné

Přihlásit