Časopis dTest

V dubnovém vydání dTestu jsme pro vás připravili testy vídeňských párků, automatických praček s předním i vrchním plněním, dále testy rychlovarných konvic, antivirových programů a také test televizorů s úhlopříčkami od 102 do 159 centimetrů.

V rubrice věnované právní oblasti jsme tentokrát rozebrali problematiku slevových portálů, ve které varujeme například před slepou důvěrou zákazníků. Při příležitosti spuštění obsáhlé databáze přídatných látek, lidově řečeno éček, na našich internetových stránkách vám přinášíme také zajímavé informace právě z tohoto světa.

Pro vás, kteří žijí s mobilním telefonem u ucha, jsme připravili porovnání mobilních tarifů podle naší kalkulačky a pár užitečných rad pro komunikaci s operátorem. Dozvíte se také, jak dopadla nová Škoda Octavia v nárazových zkouškách organizace EuroNCAP. Čtvrté letošní číslo časopisu dTest vychází 28. března 2013.

Jednotlivá vydání si mohou prohlížet pouze přihlášení uživatelé. Pokud nepatříte mezi předplatitele, a nemáte tedy přihlašovací údaje pro přístup na naše stránky, pořiďte si předplatné, ke kterému je dostanete. Měsíční předplatné můžete získat již za 129 Kč.

Objednat předplatné

Přihlásit