test ledniček

Spotřebitelský dotaz

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat, zda a na kdy plánujete test ledniček. Dívala jsem se, že jste je dělali minulý rok v září, ale moc dobře nedopadl.

Děkuji za odpověď.
Marcela Reková

Doporučení časopisu dTest

Testy kombinovaných chladniček se nedělají v pravidelných časových intervalech, neboť jde o finančně nesmírně nároční testy. Otestování jedné chladničky se blíží téměř 80 000 Kč (bez zohlednení nákupní ceny). V nejbližší době chladničky mít bohužel nebudeme.