Čekejte prosím...

Odstoupení od smlouvy o změně dodavatele elektřiny uzavřené při podomním prodeji

1.1.2012

Nabyli jste v důsledku nečekané návštěvy zástupce dodavatele energie dojmu, že na změně dodavatele elektřiny můžete jen vydělat? Po přečtení obchodních podmínek či marném hledání spokojených zákazníků na internetu si to už nemyslíte? Co můžete udělat?

celý článek

Odstoupení od smlouvy o dodávkách plynu či elektřiny pro zvýšení ceny či změnu podmínek

1.1.2012

Nejste spokojeni s chystaným zvýšením cen elektřiny či plynu, o kterém vás informoval váš dodavatel? Nebo snad již ke zvýšení cen či změně podmínek došlo a vy jste se o tom dozvěděli třeba z tisku? Co můžete udělat?       …

celý článek

Reklamace vyúčtování elektřiny či plynu

1.1.2012

V případě, že dodavatel tepla, plynu či elektrické energie neplní své povinnosti stanovené energetickým zákonem, obecně závaznými vyhláškami či konkrétní smlouvou s koncovým zákazníkem, lze tyto dodávky reklamovat jako každé jiné zboží.

celý článek

Stížnost Energetickému regulačnímu úřadu

1.1.2012

V případě, že dodavatel tepla, plynu či elektrické energie neplní své povinnosti stanovené energetickým zákonem, obecně závaznými vyhláškami či konkrétní smlouvou s koncovým zákazníkem, lze tyto dodávky reklamovat jako každé jiné služby či zboží. Pokud se…

celý článek

Odstoupení od smlouvy o změně dodavatele plynu uzavřené při podomním prodeji

1.1.2012

Nabyli jste v důsledku nečekané návštěvy zástupce dodavatele energie dojmu, že na změně dodavatele plynu můžete jen vydělat? Po přečtení obchodních podmínek či marném hledání spokojených zákazníků na internetu si to už nemyslíte? Co můžete udělat?

celý článek
Článků na stránku:
10 25 50
 
 

TOPlist