Čekejte prosím...

Test kompaktních fotoaparátů 2011

Publikováno v časopise 4/2011
Testováno: 16 produktů

Dnes už si nemusíte kupovat drahé digitální fotoaparáty, abyste dosáhli kvalitních fotografií. Do jaké ceny se vyplatí kupovat kompakty a pod jakou částku byste raději už neměli jít? Náš dTest vám poradí.

Slovníček Dobrá rada Databáze Jak testujeme Nákupní průvodce Ke stažení

Co zjistil náš dTest o kompaktních fotoaparátech?

Kompakty nižší třídy: Tyto přístroje jsou určené pro běžné, neprofesionální využití. Mají malé rozměry a nízkou hmotnost. Jsou vybavené plnou automatikou a různým počtem předvolených režimů. Obvykle stačí každému nenáročnému uživateli.

O displejích: U kompaktů jsou displeje většinou průměrné či podprůměrné. Mají nižší rozlišení a omezenou viditelnost za jasného světla. Mezi testovanými jsou i přístroje mající problémy při slabším světle.

Různé funkce: Některé námi zkoumané fotoaparáty se vyznačovaly netradičními vlastnostmi, např. dvě vedle sebe umístěné čočky a obrazový snímač atd.

Naše testování: Do hodnocení námi testovaných kompaktních fotoaparátů se promítla kvalita snímků, obsluha, vybavení, kvalita videa, displej a blesk.

dTest je tu pro vás. Tentokrát jsme zkoumali kompaktní fotoaparáty. Nabízíme vám přehled různých modelů a četné informace o nich. Předplaťte si náš dTest a vyberte si model, který bude pro vaše potřeby optimální. 

Chcete si přečíst tento článek až do konce? Zajímají Vás výsledky testu?

Jde o článek s placeným přístupem. Jste-li předplatitelem či předplatitelkou dTestu, přihlaste se prosím v pravém horním rohu této webové stránky.

Pokud předplatné dTestu zatím nemáte, klikněte prosím na odkaz níže. Chcete-li si dTest nejprve vyzkoušet, stáhněte si na tomto odkazu vzorové vydání zdarma nebo si je nechte na ukázku zaslat poštou.Předplatné dTestu
od 65 Kč/měsíc

Proč mám platit?

V případě potřeby nás kontaktujte v pracovní době na telefonu 241 404 922 či kdykoliv přes www.dtest.cz/kontakt.

3 důvody, proč si pořídit předplatné dTestu:
 

1. UŠETŘÍTE

Naše nezávislé testy mnohokrát ukázaly, že dražší výrobek není lepší než levnější konkurence. S dTestem nakoupíte efektivně a peníze vložené do předplatného se vám mohou vrátit už během jediného nákupu.
 
2. OCHRÁNÍME VÁS

S předplatným dTestu se stanete součástí velké rodiny spotřebitelů, kterou jen tak někdo neoklame. Informujeme vás o nástrahách trhu a bojujeme za vaše spotřebitelská práva.
 
3. POTŘEBUJEME VÁS

Peníze, které zaplatíte, použijeme na financování dalších testů v nezávislých laboratořích. Náklady na tyto testy jsou velmi vysoké. Pro zachování absolutní objektivity nezveřejňujeme v dTestu žádnou reklamu a příjmy z předplatného jsou tak hlavním zdrojem financování všech našich aktivit.


Těšíme se na vás!

Předplatné dTestu si můžete objednat ZDE

 

Doporučte článek známému

 
Ochrana proti robotům


 
Sdílet článek:
Twitter
Linkuj
Google+
 
 
 
 

TOPlist