Čekejte prosím...

Test kompaktních fotoaparátů 2011

Publikováno v časopise 4/2011
Testováno: 16 produktů

Dnes už si nemusíte kupovat drahé digitální fotoaparáty, abyste dosáhli kvalitních fotografií. Do jaké ceny se vyplatí kupovat kompakty a pod jakou částku byste raději už neměli jít? Náš dTest vám poradí.

Slovníček Databáze Jak testujeme Nákupní průvodce Ke stažení

Co zjistil náš dTest o kompaktních fotoaparátech?

Kompakty nižší třídy: Tyto přístroje jsou určené pro běžné, neprofesionální využití. Mají malé rozměry a nízkou hmotnost. Jsou vybavené plnou automatikou a různým počtem předvolených režimů. Obvykle stačí každému nenáročnému uživateli.

O displejích: U kompaktů jsou displeje většinou průměrné či podprůměrné. Mají nižší rozlišení a omezenou viditelnost za jasného světla. Mezi testovanými jsou i přístroje mající problémy při slabším světle.

Různé funkce: Některé námi zkoumané fotoaparáty se vyznačovaly netradičními vlastnostmi, např. dvě vedle sebe umístěné čočky a obrazový snímač atd.

Naše testování: Do hodnocení námi testovaných kompaktních fotoaparátů se promítla kvalita snímků, obsluha, vybavení, kvalita videa, displej a blesk.

dTest je tu pro vás. Tentokrát jsme zkoumali kompaktní fotoaparáty. Nabízíme vám přehled různých modelů a četné informace o nich. Předplaťte si náš dTest a vyberte si model, který bude pro vaše potřeby optimální. 

Chcete si přečíst tento článek a zjistit výsledky testu?

každý měsíc časopis přímo do schránky


přístupy do webové databáze všech testů

mobilní aplikace s výsledky
testů vždy po ruce
 
 

Doporučte článek známému

 
Ochrana proti robotům


 
Sdílet článek:
Twitter
Linkuj
Google+
 
 
 
 

TOPlist